коротко про нас

9рокiв

РОБОТИ НА РЕЗУЛЬТАТ

12000+

задоволених клієнтів

600тон

Рідких шпалер СТИЛЬ
випущено

25грн. / м2

МІНІМАЛЬНА ЦІНА

Про нас

Ми створили своє підприємство в 2010 році. Саме в той час, коли вітчизняний ринок потребував високотехнологічних, екологічних і недорогих матеріалів для декоративного оформлення приміщень. Ми поставили собі за мету: розробити унікальні шпалери, які б мали естетичний вигляд, створювали на стінах рівномірне безшовне покриття, при необхідності візуально приховували невеликі дефекти стін. Результат перевершив всі очікування. Адже рідкі шпалери ТМ «Стиль» – це не просто декоративне покриття, яке забезпечує стінам відмінну звуко- і теплоізоляцію. Матеріал добре тримається, не відклеюється від перепадів температур та не втрачає свій колір під впливом сонячних променів.

оптовий продаж рідких шпалер

Рідкі шпалери ТМ «Стиль» – сертифікований, високотехнологічний матеріал для декоративного оформлення приміщень

В процесі розробки і вдосконалення рецептур сухих сумішей наші майстри-технологи перевірили всі технологічні аспекти оздоблювальних матеріалів. Щоб досягти високих результатів і отримати ідеальний продукт, ми тестували рідкі шпалери на щільність, міцність, стійкість кольору, неординарність текстури, витрату матеріалу, стійкість до вологи і перепаду температур.

упаковка рідких шпалер Стиль

Найкращий доказ високої якості нашої продукції – відгуки від вдячних клієнтів!

Сьогодні суміші ТМ «Стиль» – це сертифіковані оздоблювальні матеріали, які відповідають високим стандартам екології, безпеки і якості. За 10 років успішної роботи на ринку рідких шпалер наша компанія закріпила свої позиції в якості надійного партнера, та заробила репутацію виробника продукції незмінно високої якості. Найкращим доказом нашого успіху є безліч позитивних відгуків з фото від різних клієнтів, які переконалися в якості нашої продукції на власному досвіді.

Нагорода рідких шпалер ТМ Стиль Нагорода рідких шпалер ТМ Стиль

На замітку: компанія «Стиль» проводить безстрокову акцію, і дарує всім своїм клієнтам знижку в розмірі 5% за фото. Надсилайте фото на наш e-mail кілька якісних фото (не менш 3-х) приміщень, оформлених рідкими шпалерами ТМ "Стиль", і отримуйте знижку на наступне замовлення.

Чому нашу продукцію вибирають і радять іншим?

Вибираючи рідкі шпалери ТМ «Стиль», клієнти нашої компанії отримують максимум переваг:

  • Найвигідніші ціни. Ви купуєте якісні матеріали безпосередньо у виробника – без націнок і посередницьких комісій. Ціна рідких шпалер починається від 25 грн / кв.м.
  • Можливість економити на покупках – знижки 5% і 10% для роздрібних клієнтів. При чому, доставка замовлень на суму от 2000 грн здійснюється за рахунок компанії.
  • Гарантія якості. Ви купуєте суміші рідких шпалер безпосередньо у виробника, який гарантує 100% якісний, екологічний і безпечний продукт (підтверджено висновком СЕС України).
  • Доставка 3-4 дні найбільш зручним для вас перевізником. Працюємо з Новою поштою, Делівері, Ін-Тайм, Автолюкс.
  • Розрахунок по передоплаті або післяплаті. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому пропонуємо можливість вибрати найбільш зручний спосіб оплати свого замовлення: внести 100% передоплату грошовим переказом або оплатити замовлення при отриманні (відправка з післяплатою).

Розвиваємо і розширюємо партнерську мережу

Продукція ТМ «Стиль» успішно продається по всій Україні. Сухі суміші ТМ «Стиль» заполоняють полиці різних торгових об'єктів – від невеликих будівельних магазинів до великих гіпермаркетів.

Розширюючи дистриб'юторську мережу, компанія запрошує до співпраці власників магазинів, будівельні бригади і дизайнерські студії з оформлення інтер'єрів. Надаємо вигідні умови для співпраці і привабливі партнерські знижки. До кожного клієнта – індивідуальний підхід, інформаційна допомога і підтримка.