Рідкі шпалери Стиль оптом від виробника

Компанія «Стиль» – лідер з виробництва текстильних оздоблювальних сумішей в Україні – пропонує рідкі шпалери оптом, і запрошує до співпраці на вигідних умовах дилерів, партнерів та регіональних представників.

Чому ми шукаємо вас?

Тому що ви:

  • Зацікавлені в розвитку свого бізнесу і збільшенні обьеємів продаж. Ми допоможемо вам заробити навіть, якщо ви раніше боялися або сумнівалися.
  • Готові до довгострокових відносин. Надаємо допомогу, інформаційну підтримку з будь-яких питань.
  • Націлені на активну діяльність з просування наших продуктів в закріплених регіонах. Пропонуємо індивідуальні умови співпраці для дизайнерських бюро, мереж будівельних магазинів, гіпермаркетів, будівельних компаній і приватних бригад.

Чому з нами вигідно працювати?

У зв'язку зі зростаючим попитом на красиві і високотехнологічні декоративні матеріали сучасні виробники рідких шпалер постійно вдосконалюють рецептуру, намагаючись підвищити якість продукції. Стрімкий розвиток нашої діяльності вимагає суворого контролю якості продукції, що випускається, на кожному етапі.
Кілька важливих причин, чому з нами вигідно співпрацювати:

  • Можливість розширити асортимент. Ми пропонуємо великий вибір рідких шпалер для оформлення стін та стель – в каталозі понад 200 зразків. Забезпечуємо своїх партнерами каталогами на вигідних умовах з безкоштовним періодичним оновленням.
  • Гнучка цінова політика, вигідні умови співпраці та спецпропозиції. Важлива умова для всіх дилерів та оптовиків: перші 10 кг ви купуєте за роздрібними цінами, після чого на рідкі шпалери оптом від виробника діє постійна партнерська знижка 20%.
  • Гарантія якості. Ми пропонуємо купувати рідкі шпалери від виробника – екологічну і повністю безпечну продукцію власного виробництва. Про високу якість сумішей свідчать сертифікати і нагороди, які розміщені у вільному доступі на сайті.
  • Надаємо всю необхідну інформацію про склад продукції та особливості приготування сумішей. При необхідності проводимо інструктаж по роботі з рідкими шпалерами, по догляду за покриттями.
  • Зручний спосіб оплати і швидка доставка. Ми цінуємо час наших клієнтів, і виконуємо всі замовлення з максимальною оперативністю.

Ми щиро пишаємося тим, що рідкі шпалери фірми «Стиль» дозволили поліпшити якість життя багатьох людей, і продовжують дарувати позитивні емоції від гармонії і затишку житлового простору. Наша компанія постійно зростає і розширює свою присутність на вітчизняному ринку завдяки тісним і плідним партнерським відносинам. Наша мета – стати символом успішності і професіоналізму національного виробництва. Пропонуємо і вам приєднатися до нашої дружньої команди!

Запрошуємо до співпраці

Висока якість

Немає мінімального обмеження замовлення

Замовлення відправляється на наступний день

Немає місячного плану

Прямі консультації Вашого клієнта нашим менеджером

SALES