Дизайни з рідкими шпалерами

Дизайни з рідкими шпалерами
Ирина Кипа2020.09.24 0572

Матеріали, які протягом багатьох років активно застосовувалися домовласниками для облаштування інтер'єрів, останнім часом все частіше відходять на другі позиції модними рідкими шпалерами. Дизайни з рідкими шпалерами привертають все більше уваги і викликають все більше захоплених поглядів.

Колір рідких шпалер в дизайні інтер'єрів

На нішевий ринку представлений великий вибір рідких покриттів, доступних в широкому колірному діапазоні. Розглянемо найбільш використовувані кольору матеріалу.

Дизайн білими рідкими шпалерами виглядає лаконічно і витримано. Це оптимальний варіант для оформлення офісного простору або апартаментів в стилі хай-тек або модерн.

білі рідкі шпалери

Припаде до душі прихильникам класичного стилю. Такий декор виглядає актуально і одночасно спокійно. Пастель відмінно гармонує з більшою частиною інших кольорових елементів у просторі.

рідкі шпалери пастельного кольору

Дизайн рідких шпалер в такому кольорі забезпечує яскравий акцент у внутрішньому оздобленні. Краще рішення для оформлення кімнат, для яких характерний недолік сонячного світла.

жовті рідкі шпалери в дитячій

стіни зеленого кольори позитивно впливають на емоційну сферу, забезпечує розслабляючий ефект і дарує позитивний заряд.

зелені рідкі шпалери

Блакитний фон візуально схожий з поверхнею водойми. Він допомагає освіжити добре освітлене приміщення.

блакитні рідкі шпалери

В якій стиль найкраще вписуються бузкові кольори? Звичайно ж, в дизайн в класичному або прованс стилі.

бузкові рідкі шпалери
Часто при оформленні інтер'єрів комбінують декілька кольорів покриття. Це дозволяє надати простору візуальний обсяг або підкреслити ті чи інші елементи декору. Проте дизайнери не рекомендують використовувати одночасно більше двох кольорів, так як це може призвести до візуальної перевантаженням приміщення.
Використовуючи матеріал різного кольору, можна створювати візерунки і навіть цілі картини без швів і непотрібних ліній. Створений за допомогою рідких шпалер арт дизайн виглядає по-справжньому презентабельно.

Як поєднуються рідкі шпалери з іншими матеріалами

Целюлозні рідкі шпалери і шовкова штукатурка в арт дизайні приміщень залишаються в тренді протягом вже декількох років. Рідкі шпалери Стиль - універсальний матеріал, який добре гармонує з деревиною, шпалерами з паперу або вінілу, плиткою.
Рідкі шпалери можуть вдало виглядати в дизайні кімнати з різнофактурний камінням. Особливо це актуально при обробці передпокою для захисту кутів від численних пошкоджень. Вельми колоритно виглядає і комбінація шпалер з цеглою в лофт-просторах.
Компанія «Стиль» розробила лінійку високоякісних рідких шпалер. Їх добірний склад, особлива техніка нанесення і широка палітра кольорів доступних варіантів уможливлюють створення щораз нового, ексклюзивного дизайну.

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code