Як наносити шовкову штукатурку: хитрощі, про які ви не знали!

Як наносити шовкову штукатурку: хитрощі, про які ви не знали!
Ирина Кипа2020.07.20 01041

Більшість з нас не тільки знають, але навіть хоч раз в житті пробували клеїти паперові шпалери на стіну. І лише деякі можуть похвалитися, що знають, як наносити шовкові шпалери. Цей дивовижний по красі матеріал не потребує якихось специфічних навичок нанесення.

Як розводити шовкову штукатурку

висипати рідкі шпалери

Перед тим, як клеїти шовкові рідкі шпалери, їх слід підготувати належним чином. Для цього сухий матеріал, розфасований у пакети, висипають в ємність відповідного об'єму. Потім його розводять водою, попередньо нагріту до 40 – 50 ° в точно встановленій пропорції. Для шовкової штукатурки інструкція передбачає додавання 4.5 – 5 літрів води.

додати води

Потім в отриману субстанцію додають блиск, потім – клей. Професіонали рекомендують висипати клей у воронку, створену у воді рукою. Це дозволить мінімізувати ризик появи грудок. Міксер і інші подібні пристрої в даній ситуації застосовувати заборонено, оскільки вони можуть пошкодити волокна матеріалу.

перемішати шовкові рідкі шпалери

На завершення отриману субстанцію відправляють назад в пакет, який потрібно щільно закрити. В такому стані матеріалу потрібно побути протягом 8 – 12 годин. Тільки так він може придбати необхідну консистенцію. Тепер шовкова штукатурка готова до нанесення.

настоятися 8-12 годин

Підготовка стін під штукатурку шовкову

Перед нанесенням декоративної штукатурки шовку слід підготувати відповідним чином стіни або стелі. Для цього їх потрібно звільнити від залишків старих шпалер, побілки, пошкодженої шпаклівки.

підготовка стін під шовкові рідкі шпалери

Шовкова штукатурка на гіпсокартон або бетон передбачає також обробку поверхонь акриловим грунтом (безбарвним або білим), потім стартовою шпаклівкою і на завершення знову грунтовкою.

Технологія нанесення штукатурки шовкової

Тепер можна приступати безпосередньо до нанесення шовкових шпалер. Це доволі проста процедура, впоратися з якою під силу навіть новачку у сфері ремонтів. Найскладніше рівномірно розподіляти отриману клейку масу по поверхні стіни. Оптимальний шар – 1-1,5 мм.

нанесення

Дотримуйтеся рекомендацій спеціалістів:

  • Використовуйте спеціальну терку з пластику, оснащену зручною ручкою.
  • Починайте роботу з кута і зліва направо.
  • Після нанесення шовкової штукатурки розтирайте її прямолінійно по площині.
  • Тримайте тертку під кутом 20 градусів відносно оброблюваної поверхні.
  • Починати процес нанесення бажано з кута і в напрямку зліва направо.
  • При необхідності продовження роботи на наступний день обробляйте стіни одноразово від кута до кута, щоб не були помітні стики.

Нас часто запитують, чи можна мити шовкову штукатурку? Відповідь однозначна: не можна! Але даний матеріал легко відновлюється при необхідності.

В інтернет-магазині «Стиль» ви можете купити шовкову штукатурку і інструмент для її нанесення за привабливою ціною!

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code