Умови використання сайту stil.com.ua

Просимо уважно ознайомитися з умовами надання послуг інтернет-магазином «Стиль». Користуючись цим сайтом, Ви автоматично погоджуєтеся з умовами його використання, зазначеними нижче. Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Згода з умовами використання

Клієнт погоджується з викладеними нижче використання сайту інтернет-магазину «Стиль» за адресою stil.com.ua (далі - Сайт), що стосуються товарів, послуг, інформації, розміщеної на цьому сайті.

Обмеження на використання матеріалів

Матеріали, які знаходяться на сайті stil.com.ua, - власність власника. Заборонено несанкціоноване копіювання, відтворення, перевидання, збереження, передача і розповсюдження будь-яких матеріалів на сайті. Несанкціоноване використання матеріалів сайту означає порушення Закону України «Про авторське право і суміжні права» та інших законів, що захищають авторські права.

Торгові марки, сервісні знаки та логотипи (далі - торговельні знаки), відображені в будь-якому вигляді на сайті, - власність власників даних торгових знаків. Розміщення чогось на сайті не повинно бути інтерпретовано, як безпосередня або опосередкована передача та / або відмова від прав на використання торгової марки, наявної на сайті.

Зображення товарів, описи, статті, пояснення та інший контент належать власникам інтернет-магазину "Стиль". Їх копіювання, відтворення, перевидання, збереження, передача або поширення будь-ким будь-яким способом також заборонені. Несанкціоноване використання контенту тягне за собою порушення законів України.

Відмова від відповідальності

Надання матеріалів і послуг на даному сайті здійснюється без будь-яких гарантій. Сайт не гарантує точність і повноту матеріалів, програм і послуг. Сайт залишає за собою право в будь-який момент без попереднього повідомлення вносити зміни в надані на ньому матеріали і послуги, а також в зазначені продукти і ціни.

При старінні матеріалів і послуг на сайті, сайт не зобов'язаний забезпечувати їх оновлення. Сайт ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку або інформації, призупинення ділової активності), які виникають в результаті використання або неможливості використання даного сайту.

Конфіденційність. Персональна інформація

Сайт забезпечує конфіденційність будь-якого клієнта або відвідувача. Сайт не займається збором і зберіганням будь-яких персональних даних (ім'я, прізвище, адресу, номер телефону, адреса електронної пошти), поки клієнт сам їх не надасть.

Після надання клієнтом або відвідувачем даної інформації, сайт залишає за собою право на її зберігання, обробку і використання з метою поліпшення розуміння потреб клієнта (наприклад, його переваги щодо товару та ін.).

Клієнт або відвідувач, який бажає змінити або видалити добровільно надані їм особисті відомості, повинен проінформувати сайт про це на електронну адресу sale@stil.com.ua.

Редагування, видалення і модифікація

Сайт залишає за собою право редагувати, видаляти і публікувати на своїх сторінках будь-яку інформацію, не суперечать чинному законодавству, а також видаляти і додавати будь-які товари і послуги.

Сайт має право припинити свою роботу або змінити / модифікувати будь-які або всі розділи, попередньо не оголошуючи про це. Зміни, що вносяться до цих Умов, дійсні з моменту їх публікації на сайті.