Ідеї для рідких шпалер

Ідеї для рідких шпалер
Ирина Кипа2020.09.27 0799

Рідкі шпалери забезпечують широке поле для експериментів в оформленні внутрішнього простору квартири або офісу. Розглянемо найактуальніші і креативні ідеї для рідких шпалер.

малюнок

Малюємо рідкими шпалерами

Цим інноваційним матеріалом можна не просто покривати стіни і стелі приміщень. Їм можна малювати візерунки і цілі композиції, які перетворюють саме звичайне оформлення в унікальний дизайн. Детальніше про малюнки рідкими шпалерами читайте тут.

малюнок рідкими шпалерами

Порядок дій наступний:

  1. Перед початком художніх робіт підготуйте матеріал і місце.
  2. Простим олівцем намалюйте на потрібній поверхні контури майбутнього малюнка. Якщо ви не впевнені, що зможете намалювати складний малюнок, можете використовувати трафарети.
  3. Нанесіть в межах зроблених контурів підготовлену масу необхідного кольору.
  4. Після підсихання маси зістикуйте її з матеріалом наступного відтінку для отримання красивої цільної композиції. При цьому важливо дотримуватися однакової товщини візерунків і всіх деталей картини.
  5. Щоб сильніше окреслити контур малюнка, скористайтеся маркером, декоративними стрічками, або шнурами.
  6. При бажанні прикрасьте композицію глітером, намистинами, бісером та іншими декоративними компонентами.

рідкі шпалери в дитячій

При використанні рідких шпалер ідей може бути безліч. Головне - фантазія і гарний смак.

візерунок в дитячій

Оформляємо рідкими шпалерами багаторівневі стелі

У сучасних інтер'єрах рідкі шпалери часто можна побачити на стелях . Особливо актуально їх застосування для багаторівневих моделей, які проблематично обробити паперовими шпалерами та іншими матеріалами так, щоб виключити появу вигинів, перекосів і інших небажаних вад. Стелі з рідкими шпалерами виглядають цілісними і бездоганно гладкими.

рідкі шпалери на стелю

Багаторівневі конструкції додають візуальний обсяг приміщенню. А колірне і фактурне різноманіття дозволяє надати йому будь-який необхідний акцент. За допомогою кольору також можна створювати гармонійні переходи між різними рівнями стелі і між стінами і стелею.

рідкі шпалери для стелі

Вельми цікаві ідеї комбінування рідких шпалер з більш гладкою, пофарбованою поверхнею. Так, наприклад, на внутрішню частину конструкції можна нанести рідке покриття, а короб по периметру кімнати просто пофарбувати.

Поєднуємо рідкі шпалери з іншими матеріалами

Рідкі обої - досить нейтральний матеріал. Він добре гармонує з деревом, паперовими і вініловими шпалерами, кахлем, декоративним каменем. Імпровізуючи з декоративною шовкової штукатуркою, можна домогтися вельми хороших результатів.

рідкі шпалери і декоративний камінь

Наприклад, при оформленні інтер'єру санвузла стіни, що обрамляють раковини і ванни, можна покрити кахлем, а решта поверхні - рідкими шпалерами. У передпокої відмінно виглядає комбінація рідких покриттів і каменів, стилізованих під цегляну кладку. Вітальню може перетворити стильне поєднання рідких і фото-шпалер.

рідкі шпалери в передпокої

Сподіваємося, вам сподобалися наші варіанти обробки стін рідкими шпалерами. Заходьте в каталог рідких шпалер ТМ «Стиль», вибирайте відповідні кольори і творіть!

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code