Вчимося правильно комбінувати рідкі шпалери

Вчимося правильно комбінувати рідкі шпалери
Ирина Кипа2020.08.15 01333

Часто трапляється, що, готуючись до ремонту, ми плануємо, розмірковуємо, ретельно вибираємо рідкі покриття, колірну палітру, але підсумковий результат чомусь не виправдовує наших очікувань. Справа в тому, що ми не знаємо, як комбінувати рідкі шпалери, які тони використовувати в тому чи іншому випадку. Як не зробити помилок, оформляючи внутрішній простір? Давайте розглянемо найбільш цікаві варіанти поєднання шпалер.

поєднання різних кольорів рідких шпалер

Поділ стіни на кілька частин

У цьому випадку використовуються шпалери кількох основних тонів. Матеріал комбінується різними способами.

рідкі шпалери

Види поділу:

  • Горизонтальний

На нижню частину наноситься темний або яскравий матеріал, а на верхню, навпаки - більш світлий. Таким способом можна декорувати стіни в передпокої, коридорі або на балконі.

поєднання рідких шпалер

  • Трьома зонами по висоті

Нижню, менш широку, частина покривають також темними шпалерами, а дві верхні роблять ширше і світліше. Таке комбінування рідких обоевпомогает візуально збільшити висоту стель. Щоб ще більше підсилити ефект, можна наносити вузьку смугу світлих шпалер під самою стелею.

рідкі шпалери

рідкі шпалери

  • Горизонтальна смуга в центрі стіни

Смуга часто відрізняється більш яскравим або більш темним кольором і оформляється на рівні очей. На ній розміщують фотографії, картини, годинники та інші елементи декору. Більш насичений відтінок порівняно з іншим покриттям дозволяє зосередити увагу на предметах декору і візуально розширити приміщення. Тому такий метод декорування – ідеальний варіант для віталень і дитячих кімнат.

панно рідих шпалер на стіні

  • Стіни в смужку

Таким способом можна оформити одну або дві стіни. Смуги шпалер можуть розташовуватися по горизонталі або по вертикалі. При цьому використовуються шпалери двох, трьох і більше кольорів, які підбираються так, щоб крім кольору стін, ці відтінки дублювалися десь в інтер'єрі.рідкі шпалери в смужку

Створення акцентів

Такий метод поєднання кольорів рідких шпалер передбачає виділення однієї стіни, кутів, ніш або яких-небудь інших елементів інтер'єру допомогою покриття їх матеріалом більш яскравого або більш темного відтінку. Як створювати візерунки і панно на стіні ми разобарлись в попередній статті.

рідкі шпалери

Розрізняють кілька основних варіантів:

  1. Покриття основної стіни шпалерами насиченого контрастного кольору, а інших – більш світлими шпалерами.
  2. Виділення акцентной стіни тоном, трохи більш яскравим, порівняно з іншими поверхнями.
  3. Акцентне покриття деталей.

рідкі шпалери

В останньому випадку стіни покриваються шпалерами одного нейтрального відтінку, а от виступи, ніші та інші подібні елементи інтер'єру обробляють матеріалом більш яскравого відтінку. Виділення контурів стін і кутів візуально розширює приміщення. Такі прийоми з колористичним акцентом найчастіше зустрічаються в інтер'єрах, оформлених в сучасних стилях.

рідкі шпалери

При використанні рідких шпалер, комбінування може бути самим різним. Головне, не боятися експериментувати і вибирати якісні матеріали. У нашому каталозі ви знайдете рідкі декоративні покриття, доступні в широкій колірній палітрі. Ви без праці зможете підібрати шпалери саме тих кольорів, які потрібні для втілення в життя ваших самих креативних ідей.

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code