Який інструмент застосовується для нанесення рідких шпалер

Який інструмент застосовується для нанесення рідких шпалер
Ирина Кипа2020.07.19 01168

Порівняно недавно рідкі покриття були ще новинкою на нашому ринку, і на ту пору не існувало якогось спеціалізованого інструменту для нанесення рідких шпалер. Майстрам доводилося експериментувати з вже наявними інвентарем, щоб вибрати найбільш підходящий варіант. На сьогоднішній день використовується цілий ряд інструментів, призначених для нанесення даного декоративного матеріалу. Серед них найбільш затребувана терка або, іншими словами, кельма для рідких шпалер.

Специфіка нанесення матеріалу

Щоб наносити рідкі покриття, не потрібно володіти якимись особливими навичками. При необхідності навчитися робити це правильно можна протягом 20 хвилин. Найскладніше рівномірно розподіляти по поверхні тягучу клейку субстанцію, отриману після розведення суміші з пакету водою, більш докладно в інструкції. Пластикова терка для нанесення рідких шпалер відмінно справляється з цим завданням.

полутер для нанесення рідких шпалер

Особливості використання терки при нанесенні рідких шпалер

Розглянутий інструмент найчастіше виготовляється з пластика і оснащується ручкою Г-подібної форми. Його поверхня повинна відрізнятися гладкістю, що сприяє зісковзуванню з неї тягучої маси.

Основні правила нанесення з використанням терки:

  1. Після нанесення матеріалу на поверхню його слід розтирати по площині прямолінійними рухами.
  2. Інструмент при цьому повинен перебувати під кутом 20° відносно поверхні.
  3. Розтирання слід виконувати, починаючи з кута і по напрямку зліва направо.
  4. Товщина шару, що наноситься, повинна змінюватись в межах 1 – 1, 5 мм
  5. Якщо оздоблення стін в приміщенні займає кілька днів, то рекомендується обробка стін від кута до кута. Це дозволить не допустити появи візуально помітних стиків на кордонах.
  6. У важкодоступних місцях необхідно використовувати інструмент для рідких шпалер невеликих розмірів, ретельно розтираючи їм матеріал по поверхні.
  7. Після завершення робіт варто уважно розглянути поверхні з покриттям при сонячному світлі. Виявлені похибки можна ліквідувати кельмою, розмочивши необхідні ділянки.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити високоякісну тертку для рідких шпалер за демократичною ціною - 60 грн. З цим інструментом ви швидко навчитеся правильно розподіляти цей декоративний матеріал.

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code