Нанесення

На рідких шпалерах з'явилися жовті плями? Що робити?

Використовуючи текстильні покриття, можна легко перетворити будь-який, навіть самий непоказний інтер'єр. До того ж вони легко наносяться, дозволяють стінам «дихати», забезпечують відмінну шумо- і теплоізоляцію. Не дивно, що все більше домовласників зупиняють свій вибір на цьому м..

24.10.2020
0
2982
Чи можна фарбувати рідкі шпалери і як це правильно зробити

Популярність рідких шпалер обумовлена зовнішньою привабливістю матеріалу і тими необмеженими можливостями в дизайні інтер'єрів, які він надає. Однак деякі домовласники хочуть знати, як пофарбувати рідкі шпалери і чи можна це робити взагалі. Давайте розберемося в цьому питанні...

07.10.2020
0
3184
Як наносити шовкову штукатурку: хитрощі, про які ви не знали!

Більшість з нас не тільки знають, але навіть хоч раз в житті пробували клеїти паперові шпалери на стіну. І лише деякі можуть похвалитися, що знають, як наносити шовкові шпалери. Цей дивовижний по красі матеріал не потребує якихось специфічних навичок нанесення.Як розводити ..

20.07.2020
0
1673
Як правильно працювати з рідкими шпалерами: рекомендації від професіоналів

Сьогодні традиційні шпалери і керамічна плитка все швидше втрачають свої позиції на будівельно-обробний ринку. Багато нинішніх домовласники при ремонті все частіше віддають перевагу новому рідкому декоративному покриттю. Сьогодні ми поговоримо про те, як зробити рідкі шпалери і я..

20.07.2020
0
838
Рідкі шпалери: технологія нанесення

Рідкі шпалери дуже прості в експлуатації. Для покриття стін даним матеріалом не потрібні які-небудь специфічні знання та навички. Головне – якісно підготувати поверхні і, звичайно, дотримуватися технології нанесення рідких шпалер.Вимоги до оброблюваної поверхніСтіни..

19.07.2020
1
2351
Який інструмент застосовується для нанесення рідких шпалер

Порівняно недавно рідкі покриття були ще новинкою на нашому ринку, і на ту пору не існувало якогось спеціалізованого інструменту для нанесення рідких шпалер. Майстрам доводилося експериментувати з вже наявними інвентарем, щоб вибрати найбільш підходящий варіант. На сьогоднішній д..

19.07.2020
0
1300
Застосування акрилового лаку для рідких шпалер

Рідкі шпалери – унікальний матеріал, який має безліч переваг – екологічність, довговічність, привабливий вигляд, різноманіття вибору, простота нанесення. Недолік у нього єдиний – поверхню не можна мити. Але з ним можна боротися, використовуючи для фінальної обробки стін акри..

05.06.2020
0
1429
Ремонт рідких шпалер

Рідкі шпалери – цікава альтернатива звичайним вініловим або паперовим. Вони продаються у вигляді сухих сумішей масою від 1 кг (залежить від продукту, серії, виробника). Використовують рідкі шпалери для обробки стель, стін. Переваг матеріалу набагато більше, ніж недоліків – він не..

12.05.2020
0
1406
Як зняти рідкі шпалери?

Навіть дуже стильний та вишуканий інтер'єр згодом набридає та потребує оновлення. Якими б якісними та дорогими не були декоративні матеріали, в процесі експлуатації їх презентабельний зовнішній вигляд втрачається, на поверхні з'являються неприємності у вигляді слідів від тертя, в..

02.03.2020
0
1344
Як нанести рідкі шпалери на дерев'яну поверхню?

Нанесення рідких шпалер на бетонні та гіпсокартонні стіни - досить поширене явище в дизайні. А ось про нанесення на дерев'яні стіни інформації дуже мало. Дійсно, в більшості інструкцій по застосуванню рідких шпалер обмаль інформації. Звісно ж, цього недостатньо для людини, яка пл..

11.02.2020
0
3951
Як відремонтувати пошкоджену ділянку на рідких шпалерах?

Ремонт - дуже цікаве заняття, яким людина цікавиться час від часу на протязі свого життя. Навіть якщо ви зробили в квартирі капітальний ремонт, навіть якщо продумали все до дрібниць, використовуючи якісні будівельні матеріали з розрахунком, що вони будуть довгі роки радувати вас ..

11.02.2020
0
2718
Як наносити рідкі шпалери на стелю?

Рідкі шпалери – універсальний оздоблювальний матеріал нового покоління, який відрізняється простотою нанесення, невибагливістю у догляді, можливістю виконання локального ремонту, екологічністю і відмінними естетичними якостями. Також цей вид декоративного оздоблення підходить для..

31.12.2019
0
3435
Як правильно наносити на стіни візерунки і малюнки рідкими шпалерами?

Плануєте декорувати стіни рідкими шпалерами, але хочеться створити в спальні, дитячій чи на кухні власний оригінальний дизайн? Оформлення інтер'єру яскравими орнаментами, візерунками та малюнками, створеними за допомогою рідких шпалер – досить популярний та недорогий варіант деко..

22.12.2019
0
6039