Чи піддаються рідкі шпалери дії цвілі?

Чи піддаються рідкі шпалери дії цвілі?
Ирина Кипа2020.09.01 02417

Трапляється, що на стінах квартири або будинку виникають плями темного кольору, що свідчать про розвиток на них цвілевих грибів. Ці небезпечні мікроорганізми не тільки ушкоджують шпалери і навіть несучі конструкції будинку, але і викликають алергічні реакції та інші захворювання у жителів. А чи розвивається грибок на рідких шпалерах?

Причини появи цвілі

Цвіллю називають одноклітинний гриб, що розмножується спорами. У повітрі постійно присутня певна кількість спор. При появі відповідних умов активізується їх розмноження.

Фактори, що сприяють росту цвілі:

  • Зайва вологість (понад 95%);
  • Підвищені температури (вище + 20 ° С);
  • Погана вентиляція.

Рідкі шпалери і цвіль

Пліснява може розвиватися майже на всіх оздоблювальних матеріалах: паперових і вінілових шпалерах ( порівняння з рідкими читайте тут), деревині, плитці і навіть бетоні. Однак все ж існує матеріал, який вони практично не вражають. Йдеться про рідкі шпалери.

Справа в тому, що роль сполучного компонента в складі шпалер грає спеціальний клей КМЦ, який містить антигрибкові компоненти, що перешкоджають росту і розвитку грибка.

Плюс до всього, матеріал володіє підвищеними влагопоглинаючими і паропроникними властивостями. Поверхні, оброблені їм, зберігають здатність «дихати». Завдяки цьому попереджається створення парникового ефекту і забезпечується комфортний мікроклімат в санвузлах, кухнях і інших приміщеннях з надмірною вологістю. Результат - відсутність умов для розвитку грибка.

Купуючи рідкі шпалери «Стиль» , ви можете бути впевнені, що при правильному їх використанні стіни вашого житла не постраждають від негативного впливу небезпечного грибка.

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code