Про рідкі шпалери

Шовкова штукатурка: опис, склад, основні переваги

Декоративне оздоблення поверхонь приміщення дозволяє створити презентабельний інтер'єр, надати йому яскраву родзинку. Останнім часом на заміну всім звичним паперовим шпалерам прийшли нові, більш якісні і цікаві матеріали - рідкі шпалери в цілому і шовкова штукатурка зокрема. Сьог..

26.10.2020
0
820
Як вибрати рідкі шпалери

Оскільки рідкі покриття для оформлення інтер'єрів все ще є новинкою на нішевий ринку, людині необізнаній складно зрозуміти, яким саме з них слід віддати перевагу при тих чи інших умовах. Постараємося допомогти вам розібратися в питанні, як вибрати рідкі шпалери.Види рідких шп..

12.09.2020
0
881
Характеристики та властивості рідких шпалер

Плануючи ремонтні роботи, багато домовласників замислюються про те, якому матеріалу для внутрішнього облицювання віддати перевагу. Відмінним рішенням на сьогоднішній день є рідкі шпалери. Цей незвичайний матеріал гармонійно поєднує в собі кращі експлуатаційні характеристики декор..

06.09.2020
0
1104
Чи піддаються рідкі шпалери дії цвілі?

Трапляється, що на стінах квартири або будинку виникають плями темного кольору, що свідчать про розвиток на них цвілевих грибів. Ці небезпечні мікроорганізми не тільки ушкоджують шпалери і навіть несучі конструкції будинку, але і викликають алергічні реакції та інші захворювання ..

01.09.2020
0
1305
Ремонтуємо пошкоджені кішками рідкі шпалери

Наші домашні улюбленці часто приносять не тільки радість від спілкування з ними, а й проблеми. В першу чергу, це подряпані меблі, розірваний текстиль і, звичайно, обдерті шпалери. Таким способом кішки зчищають верхній шар кігтів, мітять свою територію або просто граються. Що ж ро..

01.09.2020
0
572
Чи можна оновити рідкі шпалери і як це правильно зробити

З часом практично всі оздоблювальні матеріали втрачають свій первісний ефектний вигляд. Вони вигоряють на сонці, пошкоджуються під впливом вологи або коливання температур, рвуться і забруднюються. І, якщо звичайні шпалери в такому випадку треба переклеювати або, як мінімум, переф..

10.08.2020
0
873
Рідкі шпалери або декоративна штукатурка: що краще?

Людина необізнана часто плутає поняття «рідкі шпалери» і «декоративна штукатурка». Пояснюється це просто: в обох випадках готова обробка виглядає схоже. Плюс до всього такі шпалери іноді називають рідкою штукатуркою. Оскільки ці два оздоблювальних матеріалу стають все більш попул..

05.08.2020
0
1409
Що краще, рідкі шпалери чи звичайні?

Напередодні ремонту всі ми плануємо, читаємо, підбираємо, шукаємо хороші ідеї і кращі матеріали. І багатьох цікавить питання: що вибрати, рідкі шпалери чи звичайні? У цій статті ми спробуємо розібратися, який з цих матеріалів краще, порівнявши їх з ряду ключових факторів.Експ..

01.08.2020
0
1031
Чи реально зробити самому рідкі шпалери

Багато заповзятливі домовласники, намагаючись оптимізувати виділений на ремонт бюджет, шукають в інтернеті, як зробити рідкі шпалери в домашніх умовах. У всесвітній павутині розміщено багато текстового та графічного контенту на цю тему. Інформація далеко не однозначна. Сьогодні м..

29.07.2020
0
737
Рекомендації по розрахунку кількості рідких шпалер

Домовласники давно вже навчилися визначати, скільки приблизно будівельно-оздоблювальних матеріалів потрібно купувати для покриття поверхонь. А ось, як розрахувати рідкі шпалери, знають далеко не всі, оскільки це порівняно новий продукт на нішевому ринку.Щоб спростити цей проц..

26.07.2020
0
1029
З чого виробляють рідкі шпалери

На сучасному будівельному ринку представлений досить широкий асортимент оздоблювальних матеріалів. Особливе місце серед них займають рідкі шпалери, які з'явилися досить нещодавно, але вже встигли зацікавити професійних будівельників і простих споживачів. Сьогодні ми розповімо, з ..

01.07.2020
1
796
Види рідких шпалер

Рідкі шпалери Стиль - суха штукатурка, яка більше порівнянна з декоративною штукатуркою. У складі традиційно застосовуються такі компоненти: шовк, целюлоза, клей КМЦ, Глітер, пряжа та інші волокна і нитки. Клей КМЦ виступає в ролі зв'язуючого для основи і декоративних компонентів..

18.06.2020
0
1536
Витрата рідких шпалер на 1 квадратний метр або кімнату

Рідкі шпалери це популярний матеріал, який використовується при внутрішній обробці приміщень у будинках, квартирах, офісах. Він характеризується безпекою для здоров'я, естетичним зовнішнім виглядом, звукоізоляцією. В складі переважають волокна целюлозного і шовкового типу з додав..

17.06.2020
0
1125
Рідкі шпалери: плюси і мінуси

Сучасна будівельна сфера пропонує клієнтам величезний вибір матеріалів і технологій для вирішення поточних завдань. Якщо шукаєте цікаве рішення для обробки стін, зверніть увагу на рідкі шпалери. Шовкова штукатурка красива, практична, довговічна, проста у нанесенні і має універсал..

14.05.2020
0
987