Чому рідкі шпалери є оптимальним варіантом для шкіл

Чому рідкі шпалери є оптимальним варіантом для шкіл
Ирина Кипа2021.09.18 0610

Школа відіграє важливу роль в житті сучасних дітей. Тут вони набувають знання, розвиваються, дружать і спілкуються. У шкільних стінах діти проводять значну частину свого часу. Тому так важливо зробити цей простір максимально комфортним, практичним і безпечним. І багато в чому успіх цього завдання залежить від вибору оздоблювальних матеріалів. Останнім часом все частіше для обробки стін шкільних кабінетів і інших приміщень використовуються нові високотехнологічні матеріали, такі як рідкі шпалери.

рідкі шпалери в школі

Безпека на вищому рівні

Існує велика кількість правил і нормативів для організації будівельно-оздоблювальних процесів в освітніх установах. Вони набагато суворіше стандартів для приміщень інших типів.

Одним з основних критеріїв є виконання санітарних регламентів, яке гарантуватиме відсутність будь-яких загроз для здоров'я учнів. Рідкі шпалери «Стиль» - абсолютно безпечний продукт високої якості, що підтверджено висновком СЕС та інших відповідних інстанцій України.

рідкі шпалери в школі

Виражається це в наступному:

  • Відсутність токсичних випарів. Матеріал містить екологічно чисті компоненти: целюлозу, бавовна, шовк, які виконують функції основи; клей КМЦ, що отримується з переробленої целюлози; текстильні добавки (шовк, пряжа); глиттер. Завдяки такому майже повністю натуральному складу він не виділяє в повітря ніяких шкідливих речовин, здатних забруднювати навколишнє середовище і викликати алергічні реакції у незміцнілих дитячих організмів.
  • Клас пожежної небезпеки КМ3. Це означає, що матеріал можна використовувати навіть в приміщеннях, в яких планується одночасне перебування великої кількості людей. Він витримує нагрівання до високих температур і тільки при перевищенні певного порогового рівня запалюється, але при цьому не горить, а тліє,  не поширюючи полум'я. Також варто згадати і деякі інші пожежно-технічні характеристики рідких шпалер: помірне димоутворення і відсутність загрози виділення будь-яких шкідливих речовин.

Не забуваємо про практичність і естетичність

Неможливо не відзначити і інші властивості і характеристики рідких шпалер, які хоч і не мають прямого відношення до забезпечення безпеки школярів, але все ж грають не менш важливу роль.

рідкі шпалери в школі

Йдеться, в першу чергу, про легке догляду та високою ремонтопридатності матеріалу. Справа в тому, що діти, особливо молодші школярі, часто ненавмисно псують внутрішні покриття в класах, граючи на перервах або, наприклад, активно розмахуючи китицями на уроках малювання.

І якщо багато інших оздоблювальні матеріали в такому випадку відновити практично неможливо без повної переробки, переклеювання, то деформовані або забруднені ділянки рідких шпалер піддаються точкової реставрації. Для цього достатньо розмочити їх, прибрати зіпсоване покриття і замінити його новим шаром матеріалу.

рідкі шпалери в школі

Та й декоративна цінність рідких шпалер вище усіляких похвал. Вони не утворюють стиків при нанесенні, доступні в величезній кількості різноманітних кольорів і текстур, дуже ефектно виглядають на стіні. І, найцікавіше, дозволяють «малювати» красиві візерунки і навіть цілі композиції на стіні. Для молодшої школи, наприклад, актуальними будуть яскраві зображення букв, цифр, казкових персонажів. Для середньої і старшої школи можна вибрати якийсь більш серйозний тематичний дизайн.

У сучасних реаліях, коли весь цивілізований світ все більше розуміє необхідність і важливість усвідомленого екологічної поведінки і прагне створювати навколо себе екологічно безпечну обстановку, рідкі шпалери без докорів сумління можна рекомендувати до використання в дитячих садах і школах. А практичність і унікальні декоративні якості стануть ще одним вагомим аргументом на користь цього інноваційного матеріалу.

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code