Рідкі шпалери: технологія нанесення

Рідкі шпалери: технологія нанесення
Ирина Кипа2020.07.19 11352

Рідкі шпалери дуже прості в експлуатації. Для покриття стін даним матеріалом не потрібні які-небудь специфічні знання та навички. Головне – якісно підготувати поверхні і, звичайно, дотримуватися технології нанесення рідких шпалер.

Вимоги до оброблюваної поверхні

Стіни чи стеля, на які буде наноситися цей декоративний матеріал,  повинні бути білими або по колірному оформленню схожими з шпалерами, так як рідкі шпалери просвічують в деякій мірі. Рекомендується видалити на поверхнях старі шпалери, білення, шпаклівку що відвалюється. Поверхні повинні мати трохи шорсткий рельєф, що спрощує нанесення, і бути прогрунтоваными. Більш детально читайте в інструкції.

робота з рідкими шпалерами

Технологія рідких шпалер передбачає наступний порядок обробки бетонних та гіпсокартонних поверхонь:

  1. Спочатку наноситься акриловий грунт, прозорий або білий.
  2. Потім настає черга стартової шпаклівки.
  3. Після висихання шпаклівки наноситься ще один шар прозорого або білого грунту.

грунтування стін

Техніка використання і нанесення рідких шпалер

висипати рідкі обої

Перед тим, як розпочати ремонт, матеріал висипають з пакету в ємність і поступово розводять водою, нагрітою до 40 – 50 градусів, у необхідному співвідношенні. Для целюлозних і шовкових рідких шпалер спосіб нанесення ідентичний, але при їх розведенні потрібна різна кількість води.

додати води

Потім у розведене масу додається блиск, після нього – клей. При висипанні клею потрібно робити в субстанції з допомогою руки воронку, завдяки чому у матеріалі не з'являться грудки. Міксером користуватися заборонено, так як він може зруйнувати волокна.

перемішати рідкі шпалери

Отримана субстанція перекладається назад в пакет, який потрібно міцно зав'язати. Через 8-12 годин матеріал готовий до використання.

дать настояться жидким обоям

Техніці нанесення рідких шпалер можна навчитися за хвилин 20. Найбільша складність – розподілити розведену клейку масу шаром однакової товщини по всій поверхні, без розривів і горбів.

тенологія нанесення рідких шпалер

 

Розглянемо найбільш поширений і перевірений спосіб нанесення:

  1. Нанесіть масу на поверхню.
  2. Розітріть її по площині прямолінійними рухами, тримаючи спеціальну терку під кутом 20 градусів відносно поверхні.
  3. Зачекайте поки підсохне і загладьте ще раз, зазвичай через 12 годин. Під час висихання, волокна можуть підніматися, необхідно ще раз загладити.

технологія нанесення

Фахівці рекомендують починати нанесення матеріалу з кутів і зліва направо. Шар шпалер не повинен бути товще 1 – 1, 5 мм У великих приміщеннях, в яких нанесення покриття може зайняти кілька днів, роботи варто здійснювати від кута до кута, не перериваючи їх на середині поверхні. Інакше на стіні можуть бути помітні стики.

Завершивши нанесення рідких шпалер за технологією, описаною вище, уважно огляньте результати своєї роботи при денному світлі. Таким чином ви зможете виявити недоліки і похибки, виправити які можна, просто розмочивши проблемні місця і пройшовшись по них повторно теркою.

техніка роботи

Компанія «Стиль» бажає вам приємного ремонту!

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code