Рідкі шпалери у ванній кімнаті: бути чи не бути?

Рідкі шпалери у ванній кімнаті: бути чи не бути?
Ирина Кипа2020.11.02 01225

Стіни і стелі санвузлів і інших подібних приміщень до недавнього часу ніколи не обклеювали шпалерами. В цьому випадку першість серед матеріалів для обробки беззастережно захопила керамічна плитка. Трохи відстав від неї пластик. І це цілком закономірно, так як ні паперові, ні навіть вінілові шпалери не витримують посиленого впливу вологи і швидко втрачають свій привабливий вигляд і експлуатаційні властивості. Але часи змінюються, з'являються нові матеріали. І сьогодні ми поговоримо про те, чи можна використовувати рідкі шпалери у ванній.

рідкі шпалери у ванній кімнаті

Плюси застосування текстильних покриттів у ванній

рідкі шпалери у ванній кімнаті

Цей дивовижний матеріал має безліч переваг, які визначають його успішне застосування в приміщеннях з різними умовами:

  • Екологічна безпека;
  • гіпоалергенність;
  • Звуко- і теплоізоляція;
  • Маскування нерівностей поверхонь;
  • Відсутність стиків;
  • Створення візерунків;
  • Точкове відновлення.

рідкі шпалери для ванної тип 261

Ще одним безперечним достоїнством шпалер є паропроникні і водопоглинаючі властивості, які забезпечуються їх унікальною пористою структурою. Завдяки цим властивостям матеріал гарантує формування комфортної атмосфери в приміщеннях з підвищеною вологістю. Використовуйте рідкі шпалери для ванної кімнати, і ви забудете про шкідливої цвілі на стінах, а дзеркало вже не буде пітніти після кожного включення гарячої води.

рідкі шпалери у ванній кімнаті

Та й, як можна побачити на численних фото, рідкі шпалери у ванній виглядають дуже стильно і доречно, привносячи в інтер'єр приміщення яскраву родзинку.

Мінуси застосування текстильних покриттів у ванній

Текстильні покриття, як багато інших матеріалів, не відрізняються вологостійкістю. Під впливом води і пара вони приходять в непридатність. Але ця проблема вирішувана!

рідкі шпалери у ванній кімнаті

Запобігти неприємності з вологою можна за допомогою одного простого і всім знайомого кошти - акрилового лаку . Ця речовина формує на поверхні рідких шпалер у ванній кімнаті тонку плівку, яка захищає їх і не допускає пошкодження їх структури. Попросту кажучи, поверхню матеріалу стає більш жорстким і не розмокає при попаданні води.

Сподіваємося, ми допомогли вам прийняти рішення, чи можна клеїти рідкі шпалери у ванній. Просто добре зважте всі плюси і мінуси і не дійте зопалу.

У нас ви можете купити текстильні покриття ТМ «Стиль» , які гармонійно впишуться в інтер'єр вашої ванної кімнати, надавши їй особливий шик.

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code