Рідкі шпалери в дитячій кімнаті

Рідкі шпалери в дитячій кімнаті
Ирина Кипа2019.12.08 02382

Дитячу кімнату можна вважаті дерло особистом простором малюка. Оскількі дитина проводити тут много годині, сплануваті інтер'єр дитячої, підібраті обробка, меблі и атрибутику не так-то й просто.

Ремонт і планування інтер'єру в Дитячій слід продуматі до дрібниць ще на початкових етапі. Важліво врахуваті много нюансів, Які допоможуть создать найбільш Затишне обстановку для зростання и розвитку малюка. Все просто: естетічність ОБРОБКИ впліває на формирование правильної емоційної атмосфери в кімнаті малюка, тоді як колір и фактура оздоблювальних матеріалів спріяють розвитку фантазії и его розумово здібностей. Всі зразки рідких обоїв Стиль можна подивитись тут.

Рідкі шпалери Стиль в Дитячій

З Усього асортименту оздоблення дизайнери рекомендуються віддаваті предпочтение екологічно чистим и безпечним матеріалами. До таких відносяться паперові рулонні, а такоже рідкі шпалери, про Які більш докладно розповість ця стаття. 

Рідкі шпалери в дитячій - екологічна і практична обробка

Рідкі шпалери ТМ «Стиль» суха суміш на основі целюлози, шовку, барвників, клею і декоративних елементів. В екологічному плані рідкі шпалери для дитячої кімнати - найбільш оптимальний варіант. Незаперечна гідність рідких шпалер ТМ «Стиль» - відсутність в їх складі шкідливих синтетичних компонентів.

Рідкі шпалери для дитячої фото

Види рідких шпалер у дитячу

Залежно від складу розрізняють целюлозні рідкі шпалери в дитячу, шовкові і целюлозно-шовкові. Крім компонентів ці види сумішей відрізняються різним декоративним ефектом готового покриття.

 • Целюлозні рідкі шпалери створюють на поверхні безшовне матове покриття зі слабо вираженим ефектом. Оздоблення на основі целюлози має середній термін служби.
 • Шовкова штукатурка в дитячій відрізняється вишуканим блиском, стійкістю до вологи, не вбирає запахи. Матеріал міцний, характеризується довгим терміном служби, має гарний зовнішній вигляд.
 • Целюлозно-шовкові. Співвідношення целюлози і шовкових волокон в целюлозно-шовкової суміші приблизно 50 на 50.

Рідкі шпалери для дитячої

Про переваги використання рідких шпалер у дитячій кімнаті

У рідких шпалер ТМ «Стиль» достоїнств маса. Перелічимо найбільш важливі з них.

 • Безпека для людини і навколишнього середовища. Суміші ТМ «Стиль» ні в сухому, ні в готовому вигляді не виділяють шкідливих речовин, не викликають алергічних реакцій.
 • Тепло і звукоізоляція. Рідкі шпалери поглинають шум і затримують тепло всередині приміщень.
 • Здатність пропускати вологу і повітря. «Дихаюче» покриття сприяє створенню сприятливого мікроклімату в кімнаті дитини, запобігає утворенню на стінах цвілі і грибка. 
 • Антистатичні властивості (обробка не притягує пил).
 • Гарний зовнішній вигляд без швів і стиків. 
 • Можливість реалізації складних дизайнерських ідей. Під егідою торгової марки «Стиль» випускаються рідкі шпалери в широкій колірній гамі. Це дозволяє дизайнерам створювати на стінах візерунки, орнаменти і панно будь-якої складності, зображати фрагменти улюблених дитячих казок, мультиків і віршів.
 • Швидкий локальний ремонт. Дуже актуально для приміщень, де мешкають маленькі дітки. Адже крихти-непосиди так часто бруднять стіни.
 • Суха і волога чистка. Залежно від складу, рідкі шпалери в дитячій можуть піддаватися сухий і навіть вологому чищенню. Якщо в приміщенні планується проводити вологе прибирання, радимо звернути увагу на шовкові суміші. Щоб підвищити зносостійкість целюлозної обробки, можна додати в підготовлену суміш декоративний акриловий лак з розрахунку 1л на 20 квадратних метрів площі. 

Якщо говорити про недоліки матеріалу, то до мінусів можна віднести хіба, що його ціну. Хоча, якщо порівнювати зі іншими типами обробки, ціна на рідкі шпалери ТМ «Стиль» вельми доступна. 

Рідкі шпалери в дитячій кімнаті і фото інтер'єрів

На сторінках віртуального каталогу продукції ТМ «Стиль» представлено величезний вибір готових рішень, які допоможуть надихнути на різні дизайнерські ідеї. Рідкі шпалери різних кольорів часто використовують в дитячих для зонування, виділяючи зони для ігор, навчання і відпочинку. Поверхня готової обробки виходить теплою, приємною на дотик, ніжною і бархатистою. Тактильні відчуття, які відчувають дітки при торканні шорсткою поверхні, приводять малюків в захват. Діткам подобається торкатися стін і навіть малювати на них. А завдяки тому, що поверхня легко піддається ремонту, батьки можуть поставити ще один плюс на користь цього виду обробки.

Рідкі шпалери в Дитячій

Жидкие обои в детской на фото в нашем каталоге являются неоспоримым доказательством того, что данный тип отделки позволяет спланировать и разместить на стенах любой рисунок, узор и орнамент. Даже если вы не имеете никакого отношения к рисованию. Все, что нужно сделать, так это грамотно нанести контуры рисунка и орнамента на подготовленную поверхность, соблюдая размеры изображения. А дальше нанести декоративные цветные слои, выдерживая их последовательность. 

Какой цвет стен подойдет для детской комнаты?

С технической стороны выбрать цвет стен для детской вообще не сложно. Гораздо сложнее определить подходящий цвет по психологическим параметрам. Цветовая гамма должна нести положительные эмоции, успокаивать.

 • Для оформления комнаты малыша в возрасте до 3-х лет подойдут жидкие обои пастельных оттенков. Спокойные объемные рисунки на светлом фоне (например, изображение жирафа, черепахи, львенка, цветов и листьев) не вызовут лишнего беспокойства, не потревожат сон.
 • Комнату дошкольника советуем оформить в более ярких тонах с тематическими рисунками на стенах, которые бы расширили кругозор непоседы и подготовили его к школе (буковки и циферки, любимые герои сказок и мультфильмов, животные и растения). Для девочек можно оформить комнату в традиционно розовых тонах с изображением принцесс, зайчиков, мишек и пони. Мальчишкам же придутся по вкусу стены в голубых тонах с изображением парусника на волнах, машинок, смурфиков или Спанч Боба.
 • Підлітки неодмінно оцінять картину з рідкіх шпалер, Виконання відповідно до захоплень тінейджерів - спорт, техніка, зоряне небо. Особливо, незвичне и стильно Виглядає в інтер'єрі кімнати підлітка поєднання живих шпалер з фотошпалерамі-постерами кумірів сучасної молоді. 

Малюнок рідкімі шпалерами в дитячу

Як бачите, успіх оформлення інтер'єру дитячої кімнати много в чому Залежить від естетичних Даних оздоблювального матеріалу. Аджея малюки з раннього віку пізнають світ через все, что їх оточує. Тому, плануючі обробка стін в Дитячій кімнаті рідкімі шпалерами, дотримуватись позитиву в дізайні и сюжеті. І все у вас неодмінно Вийди!

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code