Як правильно працювати з рідкими шпалерами: рекомендації від професіоналів

Як правильно працювати з рідкими шпалерами: рекомендації від професіоналів
Ирина Кипа2020.07.20 0837

Сьогодні традиційні шпалери і керамічна плитка все швидше втрачають свої позиції на будівельно-обробний ринку. Багато нинішніх домовласники при ремонті все частіше віддають перевагу новому рідкому декоративному покриттю. Сьогодні ми поговоримо про те, як зробити рідкі шпалери і як їх наносити на оброблювані поверхні.

Процес підготовки рідких шпалер

  1. Висипте суху суміш з пакету у відповідну тару.
  2. Нагрійте воду до 40-50 °, і додавайте її поступово в тару з сумішшю в необхідному співвідношенні. Для пакета целюлозних шпалер знадобиться 5,5 – 6 л, для пакету шовкового матеріалу цей показник трохи нижчий і становить 4,5 – 5 л. При нестачі води на шпалерах надалі можуть з'явитися розриви. Надмірна кількість рідини може призвести до поганої фіксації матеріалу на поверхні.
  3. Відповідаючи на питання, як робити рідкі шпалери, варто відзначити і важливість правильної послідовності додавання інших інгредієнтів матеріалу. Спочатку додайте у розведену субстанцію блиск. Потім зробіть у теплій воді рукою воронку і висипте в неї клей з пакетика. Такий спосіб додавання клею дозволять попередити виникнення небажаних грудок. Не використовуйте міксер – це загрожує пошкодженням волокон матеріалу.
  4. Перекладите масу, отриману після змішування, з тари назад в пакет. Зав'яжіть і залиште його на 8 – 12 годин. Багатьох цікавить, обов'язково витримувати рідкі шпалери 12 годин. Відповідь однозначна: так! Саме стільки часу займає процес отримання розчином певної консистенції.
  5. Після закінчення зазначеного часу можете приступати до нанесення матеріалу.
робота з рідкими обоями 1
робота з рідкими обоями 2
робота з рідкими обоями 3
робота з рідкими обоями 4

Майстер клас з нанесення рідких шпалер

Отримана в результаті розведення клейка маса наноситься досить просто. Єдина складність – рівномірний її розподіл по поверхні. Оптимальна товщина шару – до 1,5 мм.

нанесення

Озброївшись пластикової терки з ручкою у формі букви Г, наносите матеріал на стіну і розтирайте його прямолінійними рухами. Полутер при цьому утримуйте під кутом 20 ° відносно оброблюваної площини.

Щоб краще зрозуміти, як працювати рідкими шпалерами, варто відзначити, що починати їх нанесення рекомендується від кута направо. Якщо обробка однієї кімнати займає більше 1 дня, наносіть матеріал від кута до кута з тим, щоб уникнути появи помітних при хорошому освітленні стиків на стіні.

Резюмуючи, можна сказати, що робота з рідкими шпалерами не викликає яких-небудь специфічних труднощів. Головне – слідувати інструкції по нанесенню.

Залишайтеся з компанією «Стиль», і ви дізнаєтеся не тільки, як працювати з рідкими шпалерами, але і відповіді на багато інших питань, що стосуються цього дивного декоративного матеріалу!

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code