Ремонт рідких шпалер

Ремонт рідких шпалер
Ирина Кипа2020.05.12 0973

Рідкі шпалери – цікава альтернатива звичайним вініловим або паперовим. Вони продаються у вигляді сухих сумішей масою від 1 кг (залежить від продукту, серії, виробника). Використовують рідкі шпалери для обробки стель, стін. Переваг матеріалу набагато більше, ніж недоліків – він не містить шкідливих речовин, простий в нанесенні, не вимагає складної підготовки підстави, приховує дрібні дефекти. А ще готове покриття можна ремонтувати локально – якщо пошкодите певну ділянку, його легко відновити, не зачіпаючи стіну в приміщенні повністю. Розповімо, як робити ремонт рідких шпалер, що для цього потрібно.

Особливості ремонту рідких шпалер

У разі пошкодження звичайних шпалер роблять повне переклеювання стін або залишають все як є. В теорії можна заклеїти пошкоджену ділянку рулоном із запасів, але відновлений шматок на 99% буде кидатися в очі. Хтось виходить із ситуації, маскуючи проблемне місце картиною, інтер'єрною наклейкою або, наприклад, комодом. Ремонт рідких шпалер можливий і в цьому плані надає широкий простір для творчості. Якщо ви при перестановці пошкодите невелику ділянку стіни, просто виконайте його локальне відновлення. Ремонт просто виконати, застосовувати складний набір інструменту не потрібно. Розповімо, як проводити роботи.

Старі обоїу потрібно видалити, якщо для закріплення не використовувався лак, проводити роботи  просто - звичайне покриття розмочують водою, покриття з шаром лаку видаляють механічним шляхом).

Послідовність дій:

  1. Щоб зробити ремонт рідких шпалер, потрібно видалити ділянку. Якщо ділянка суха, розмочіть покриття теплою водою. Відразу підготуйте новий склад для фінішної обробки стін. Використовуйте штукатурку з тієї ж колекції, що брали раніше, інакше відремонтований шматок буде сильно відрізнятися.
  2. Для нанесення рекомендовано використовувати кельму з пластику. Ваше завдання – створити новий декоративний шар замість зіпсованого старого. Для згладжування стиків місця накладання стінових покриттів розмочують і затирають.Якщо цього не зробити нове покриття буде виділятися чіткими контурами. На затірку йде зовсім небагато часу, так що ігнорувати цей етап ремонту рідких шпалер не слід. Після повного висихання обох шарів різниця між відремонтованим і старим покриттям нівелюється.
  3. Завжди до початку ремонту точно розраховуйте кількість будівельних матеріалів і робіть невеликий запас. У майбутньому, якщо буде потрібно ремонт рідких шпалер своїми руками, ви зможете його зробити всього за півгодини, не будете шукати матеріал відповідного кольору для обробки стін.

ремонт рідких обоїв

Всі плюси ремонту квартири рідкими шпалерами

Ремонт рідких шпалер в квартирі можна зробити своїми руками, без зайвих проблем, у тому числі разом з дітьми. Покриття продемонструє вам, наскільки простими у використанні, чистими і не токсичними можуть бути сучасні будівельні, оздоблювальні матеріали.

Дуже цікаво виглядають штукатурки з додатковими включеннями начебто гліттера, але ви можете вибирати і найпростіший варіант. Нанести шовкову штукатурку неправильно практично неможливо, і це теж її перевага. Ціна залежить від серії, але в цілому є доступною від 25грн/м2. Екологічність покриття 100%, шкідливих включень в ньому просто немає. Ті, хто вибрав рідкі шпалери Стиль для ремонту, говорять про їх красу, довговічность та естетичність. Можливість локального відновлення окремих ділянок теж на руку.

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code