Декор стін рідкими шпалерами

Декор стін рідкими шпалерами
Ирина Кипа2020.09.17 0568

Сьогодні багато власників квартир і приватних будинків вважають за краще експериментувати і використовувати в ремонті не тільки традиційні оздоблювальні матеріали, але і нещодавно розроблені новинки. Декор стін рідкими шпалерами дозволяє надати особливий лиск будь-якого інтер'єру, зробити його більш яскравим і ефектним.

Рідкі шпалери в декорі інтер'єрів

Рідкі шпалери дозволяють вирішити безліч проблем, пов'язаних з ремонтними роботами. І, що найважливіше, вони роблять можливим більш креативне оформлення будь-якого простору. Створюючи інтер'єр будинку рідкими шпалерами, ви можете бути впевнені в унікальності та ексклюзивності одержуваного візерунка або малюнка.

Цей інноваційний матеріал часто використовують для обробки поверхонь складних елементів інтер'єру (арок, еркерів, ніш і ін.), оскільки він легко наноситься і не рветься. А різноманітна колірна гамма, в якій доступні шпалери, забезпечує широке поле для експериментів.

Такі покриття активно застосовуються для декору в:

  • Віталень

Матеріал відмінно поглинає звуки, безпечний для організму і легко піддається відновленню, що вельми актуально для кімнати, в якій зазвичай збираються для спільного проведення часу всі домочадці. Більш детально про рідкі шпалери у вітальні

рідкі шпалери у вітальні

  • Дитячих

З такими шпалерами кімната, в якій дитина спить, грається, робить уроки, виходить красивою, цікавою, практичним і безпечним. Як вибрати рідкі шпалери в дитячу читайте тут.

рідкі шпалери в дитячій

  • Кухнях

Рідкі обої досить довговічні. Вони піддаються точкової реставрації, що особливо важливо для приміщення, в якому готують їжу.

рідкі шпалери на кухні

  • Санвузлах

Матеріал відмінно підходить для обробки ванних кімнат. Єдина умова - їх в обов'язковому порядку слід покривати акриловим лаком, що не допускає їх розмокання під впливом води.

Малюнки шпалерами

Варто відзначити, що сформований за допомогою рідких шпалер декор відрізняється справжньою унікальністю. Матеріал дозволяє не просто наносити на стіни однотонне покриття, але і створювати неповторні геометричні та квіткові візерунки, малювати пейзажі, портрети і все, що душі завгодно ( візерунки з рідкими шпалерами ).

Такі малюнки є по-справжньому унікальними. Подібний декор стін рідкими шпалерами навряд чи повториться десь ще. До того ж навіть люди без спеціальної художньої підготовки цілком впораються з простими, але гарними візерунками. А професійні художники можуть створювати цілі ефектні композиції.

Вибирайте рідкі шпалери ТМ «Стиль», озбройтесь креативом і творіть!

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code