Рідкі шпалери в передпокої

Рідкі шпалери в передпокої
Ирина Кипа2019.12.22 02490

Здавалося б, передпокій – звичайне приміщення невеликого розміру. Та дизайнери з особливою увагою ставляться до декорування передпокою. Пояснення цьому просте: перше враження про смак господарів житла формується саме з передпокою - приміщення, куди потрапляє гість, тільки-но переступивши поріг будинку.

рідкі шпалери в коридорі

рідкі шпалери в коридорі

Переваги використання рідких шпалер в передпокої

Рідкі шпалери в передпокої на фото різних інтер'єрів демонструють естетичну привабливість, універсальність та практичність даного матеріалу. Декоративне покриття істотно відрізняється від звичних рулонних шпалер.

Шовкова штукатурка в передпокої

Унікальні властивості рідких шпалер в передпокої недооцінювати не можна:

 • безшовне покриття;
 • просте нанесення. Нанесення рідких шпалер на стіни не вимагає спеціальних навиків, з роботою може впоратися навіть новачок;
 • відмінна шумоізоляція, яку забезпечує дрібнопориста структура покриття;
 • хороша теплоізоляція (забезпечується за рахунок гігроскопічності фактури);
 • екологічність та безпека. Компоненти, які входять до складу суміші, не виділяють шкідливих речовин;
 • антистатичні властивості (завдяки нейтральному електричному заряду компонентів суміші, рідкі шпалери в передпокої не притягують пил, бруд, не викликають алергії);
 • здатність приховувати дрібні нерівності та перепади стін;
 • швидкий локальний ремонт. Будь-які потертості, забруднення, подряпини на рідких шпалерах усуваються легко і просто. При цьому немає необхідності міняти все покриття - досить розмочити водою пошкоджену ділянку, акуратно видалити ножем, а на її місце накласти новий матеріал. Після висихання суміші слідів від ремонту на покритті не залишиться взагалі;
 • відмінні експлуатаційні властивості. Рідкі шпалери в дизайні передпокою - практичне та довговічне покриття. Матеріал не вигорає на сонці, за ним просто доглядати (мити не можна, але можна пилососити).

рідкі шпалери в передпокої

Завдяки дрібнопористій структурі декоративне покриття відмінно переносить перепади температур. Саме тому рідкі шпалери для передпокою (або будь-якого іншого приміщення, де відсутні обігрівальні елементи) можна вважати ідеальним варіантом.

Рідкі шпалери в дизайні передпокою

Рідкі шпалери в передпокої на фото

Різноманітність прикладів дизайнерських рішень дозволить вам створити в передпокої затишну атмосферу, наповнивши її гармонією і комфортом.

Оформлення передпокою рідкими шпалерами

На замітку кілька професійних порад від досвідчених фахівців:

 • У широкій кімнаті з високою стелею спробуйте застосувати метод горизонтального поділу, який дозволить візуально подовжити приміщення, а висоту стелі зменшити. Для цього достатньо покрити нижню частину стін темними шпалерами, а верхню оформити в більш світлі відтінки.
 • Комбінуючи рідкі шпалери з іншими видами оздоблювальних матеріалів, можна створити унікальний, вишуканий та стильний дизайн передпокою рідкими шпалерами. Дійсно, рельєфна, приємна на дотик поверхня декоративного покриття гарно поєднується з дерев’яними панелями, натуральним та штучним каменем, корковими шпалерами.
 • Зонування простору. Візерунки і малюнки, нанесені на стіни рідкими шпалерами, фокусують увагу відвідувача на певних елементах або ділянках.

рідкі шпалери в коридорі

Цікавих ідей вам!

 

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code