Рідкі шпалери у вітальні: актуальні і цікаві рішення

Рідкі шпалери у вітальні: актуальні і цікаві рішення
Ирина Кипа2020.03.01 04103

Чи плануєте ремонт у вітальні? У цій статті ми розповімо про особливе оздоблювальні матеріали, що останнім часом під пильною увагою у сучасних дизайнерів-декораторів. І це не дивно, адже рідкі шпалери в залі можуть втілити навіть самі незвичайні ідеї.

рідкі шпалери в залі

рідкі шпалери в залі

рідкі шпалери в залі

Часи, коли оздоблювальні матеріали були в дефіциті, минули. Навіть в невеликих будівельних магазинах можна знайти найрізноманітніші обробки для стін і стель: починаючи від простої фарби для стін, рулонних шпалер і закінчуючи 3D-панелями, штучним каменем. Серед усього розмаїття матеріалів для декорування поверхонь рідкі шпалери викликають особливий інтерес у покупців.

рідкі обої в гостьовій

Дійсно, обробка сильно відрізняється від традиційних шпалер в рулонах, які використовуються в оформленні інтер'єрів житлових приміщень протягом довгих років.

рідкі шпалери в залі 2

рідкі шпалери в залі 3

Чому рідкі шпалери в інтер'єрі вітальні - відмінне рішення?

Вибір будівельних матеріалів, якими можна якісно покрити будь-яку поверхню, дійсно великий. Але вже на підготовчому етапі ремонту починаються проблеми. Часто декоративні матеріали вимагають ретельної підготовки поверхні: ідеального вирівнювання, покриття стін і стель спецзасобами.

Бежеві рідкі шпалери у вітальні

рідкі шпалери в залі

Рідкі шпалери у вітальні можна наносити практично на будь-який тип поверхні. Цей матеріал не вимагає великих витрат з підготовки стін. Ціна на рідкі шпалери для залу ТМ «Стиль» починається від 25 грн за 1 кв.м. Мало того, цей тип декоративного оздоблення має властивість приховувати дрібні тріщини, «згладжувати» перепади і візуально вирівнювати стіни.

рідкі шпалери у вітальні

рідкі шпалери в залі

Ще одна позитивна сторона рідких шпалер - простий і, в той же час, унікальний, екологічно чистий і абсолютно безпечний склад. Основою сухих сумішей ТМ «Стиль» є клей КМЦ, которий виступає в ролі сполучного, а також целюлозні і текстильні волокна.

рідкі шпалери в залі

Рідкі шпалери в гостьовій кімнаті мають масу інших позитивних властивостей:

  • Безшовність покриття - відсутність стиків і швів на готовій поверхні.
  • Простота приготування і нанесення. Суха суміш розводиться водою відповідно до інструкції. Для правильного нанесення потрібен один інструмент - пластиковий полутер.
  • Антистатичність - матеріал не притягає пил, не накопичує електричний заряд.
  • Повітропроникність і гігроскопічність. Дозволяючи стінам дихати, створюють в приміщенні сприятливий клімат. Рідкі шпалери на фото в різних інтер'єрах можна подивитися в галереї .

Рідкі шпалери в інтер'єрі вітальні

рідкі шпалери у вітальні

Рідкі шпалери у вітальні: фото і вибір колірних рішень

Вибираючи обробку в гостьову кімнату перше, на що звертає увагу покупець, це палітра кольорів. В принципі, в оформленні залу обмежень немає. А з рідкими шпалерами від ТМ «Стиль» можна реалізувати навіть найскладніші дизайнерські рішення.

рідкі шпалери у вітальні

серые жидкие обои в зале

Проаналізувавши основні тренди 2020 року, фахівці рекомендують:

  • Рідкі шпалери для залу в світлих тонах плюс природне освітлення. Це незмінна класика в оформленні інтер'єрів, яка залишається актуальною протягом багатьох років.
  • Сірі рідкі шпалери в зал для сучасних і строгих вбрання. Стримана класика, яка в 2020 році в списку головних трендів.
  • Рідкі шпалери коричневого і золотого кольору створять в приміщенні затишну, теплу і розкішну атмосферу. Світлі відтінки - для маленьких кімнат, темні - для великих.
  • Ніжні пастельні тони - ідеальний фон для будь-якої вітальні. Візуально збільшують площу кімнати і добре поєднуються один з одним.
  • Жовті рідкі шпалери у вітальні - заряд бадьорості і позитиву на весь день. Комбінуючи світлі відтінки з більш насиченими, можна створити оригінальний і гармонійний інтер'єр.

рідкі шпалери у вітальні

рідкі шпалери у вітальні

Чи вважаєте, що рідкі шпалери у вітальні - нудно і банально? Придивіться до прикладів фото інтер'єрів в нашій галереї. Вибирайте оригінальні колірні рішення і реалізовуйте свої ідеї з продукцією ТМ «Стиль».

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code