З чого виробляють рідкі шпалери

З чого виробляють рідкі шпалери
Ирина Кипа2020.07.01 13980

На сучасному будівельному ринку представлений досить широкий асортимент оздоблювальних матеріалів. Особливе місце серед них займають рідкі шпалери, які з'явилися досить нещодавно, але вже встигли зацікавити професійних будівельників і простих споживачів. Сьогодні ми розповімо, з чого роблять рідкі шпалери і як правильно їх вибирати.

Рідкі шпалери: склад і особливості

Слово «шпалери» у більшості з нас асоціюється з візерунчастими однотонними паперовими або вініловими полотнами, реалізованими у вигляді рулонів. В реальності ж єдиною подібністю рідких шпалер з традиційними аналогами є їх застосування для обробки інтер'єрів приміщень. Склад рідких шпалер зовсім інший, можете подивитись на головній сторінці https://stil.com.ua/ua.

Цей декоративний матеріал виготовляється у вигляді сухої суміші, яка фасується в пакети. До складу суміші входять:

  • Основний наповнювач

Функції основи можуть виконувати целюлоза, отримана за допомогою варіння і подальшої обробки деревини; білена бавовна або штучний шовк.

  • Зв'язуюча речовина

Виготовлення рідких шпалер передбачає застосування клею КМЦ. Ключовий компонент даного клею, карбоксиметиллцеллюлоза, застосовується для загущення зубної пасти, морозива та інших харчових продуктів, а також косметичних засобів.

Клей може містити фунгіцидні добавки, що перешкоджають розвитку і поширенню цвілі і грибка на поверхнях стін та стель. Властивості клею забезпечують легкий ремонт і відновлення рідких шпалер. Плюс до всього він зберігає свої клеючі якості після першого застосування.

  • Текстильні добавки

Саме ці речовини відповідальні за створення кольорового візерунка і роблять шпалери особливо ефектними. Найчастіше при виробництві рідких шпалер використовують шовкові волокна і пряжу. Шовк, рівномірно розподіляючись по структурі матеріалу, надає йому той чи інший тон і дозволяє обійтися без додавання штучних барвників. Пряжа забезпечує візуальний ефект теплоти і м'якості.

  • Декоративні добавки

Якщо детально розглядати питання, з чого складаються рідкі шпалери, варто відзначити і наявність дрібнодисперсного гліттера, доступного в 5 альтернативних кольорах і відмінно поєднується з сріблястою або золотою фурнітурою. До складу матеріалу також можуть додаватися слюда і вермикуліт.

Яку основу вибрати?

В залежності від основного наповнювача розрізняють целюлозні, шовкові, целюлозно-шовкові рідкі шпалери. Різні основи можуть надавати матеріалу різні властивості, але при цьому не можна стверджувати, що якийсь вид шпалер якісніший.

Наприклад, целюлоза являє собою більш доступний у фінансовому плані наповнювач. Вона забезпечує помірний рельєф і матову поверхню шпалер, допомагає їм не втрачати свої декоративні якості під впливом сонячних променів.

Шовк надає покриттю особливий блиск. Крім того, шовкові рідкі шпалери не поглинають запахи і добре переносять експлуатацію в умовах підвищеної вологості, що робить їх незамінними для обробки стін кухні.

Тому вибираючи рідкі шпалери, враховуйте, з чого зроблені вони і в яких приміщеннях ви плануєте їх використовувати.

Технологія виробництва рідких шпалер

Основні етапи виробництва

  • одержання штучного волокна
  • порізка волокон
  • подрібнення целюлози
  • перемішування всіх компонентів
  • упаковка

Компанія «Стиль» пропонує споживачам рідкі шпалери, технологія виробництва яких базується на застосуванні найбільш прогресивних розробок у даній сфері. Результат - дійсно якісний і високотехнологічний оздоблювальний матеріал для вашого ремонту!

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code