Види рідких шпалер

Види рідких шпалер
Ирина Кипа2020.06.18 01536

Рідкі шпалери Стиль - суха штукатурка, яка більше порівнянна з декоративною штукатуркою. У складі традиційно застосовуються такі компоненти: шовк, целюлоза, клей КМЦ, Глітер, пряжа та інші волокна і нитки. Клей КМЦ виступає в ролі зв'язуючого для основи і декоративних компонентів. В якості основи виступають шовк або целюлоза, як раз тип основи і ділить рідкі шпалери на види.

види рідких обоїв

Види рідких шпалер

  1. Шовкові. В складі не менше 70% шовкового волокна, яке порізане на відрізки 6 мм. Шовкове волокно має характерний блиск, а також ряд позитивних експлуатаційних характеристик.
  2. Целюлозні. В складі не менше 60% целюлози - сировина отримується з деревини, є основою для виробництва паперу. Мають гарні теплоізоляційні властивості, можуть бути пофарбовані зверху.
  3. Шовково - Целюлозні. Містять близько 40% шовку і 40% целюлози. Частково володіють властивостями описаними вище

Відразу хотілося б звернути увагу, що, було б помилкою вважати якийсь вид рідких шпалер більш якісним. У кожного виду свої переваги та особливості, щоб Вам було легше орієнтуватися, ми зробили порівняльну таблицю.

Порівняння видів рідких шпалер
ПараметрШовковіЦелюлозніЦелюлозно - Шовкові
Ціна, кв. м.50-7022-2835-40
Витрата з 1 упаковки3-3,53,5-4,53-4
Однотонні кольори+--
Вбирають запахи, можна на кухні+-+/-
Блиск+--
Тепло/звуко ізоляція-++/-
Легкість нанесення-++/-
Паропроникність+++

В даній таблиці ми вказали за яким властивостям який вид шпалер виграє, це не означає що шовкові шпалери дуже важко наносяться.

Для всіх рідких шпалер характерно:

  • Безпека для здоров'я. Без запаху, не містять фталатів, пластифікаторів і т. д. Відсутність запаху особливо актуально для людей, схильних до алергій
  • Безшоність покриття. Безсумнівно покращує візуальний ефект
  • Звуко/тепло ізоляція. Приклавши долоню взимку до зовнішньої стіни вона буде теплою і приємною на відміну від вінілових шпалер
  • Можливість створення візерунків і панно
  • Частковий ремонт. Особливо актуально для людей з домашніми тваринами, 10 хвилин і місце ремонту не буде видно. Більш детально тут

Сподіваюся ми відповіли на ваше питання - які бувають види рідких шпалер ) Доброго ремонту

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code