Як вибрати рідкі шпалери

Як вибрати рідкі шпалери
Ирина Кипа2020.09.12 0881

Оскільки рідкі покриття для оформлення інтер'єрів все ще є новинкою на нішевий ринку, людині необізнаній складно зрозуміти, яким саме з них слід віддати перевагу при тих чи інших умовах. Постараємося допомогти вам розібратися в питанні, як вибрати рідкі шпалери.

Види рідких шпалер

Перш за все, слід розглянути всі існуючі види даного матеріалу. Розрізняють їх по основному елементу основи.
Отже, рідкі шпалери бувають:

 • Целюлозними . Більш доступні у фінансовому плані, але від цього не менш якісні. Вони не втрачають свій презентабельний зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості під впливом ультрафіолету. Мають матовою поверхнею і помірною фактурою. целюлозні шпалери
 • Шовковими . Концентрація шовку становить не менше 80%, завдяки чому покриття набуває особливого блиску. Крім того, такий матеріал відштовхує запахи і добре переносить вплив вологи. Тому його часто використовують для обробки кухонних стін. шовкові рідкі шпалери
 • Целюлозно-шовковими . Шовк і целюлоза в складі шпалер знаходяться в рівних пропорціях. целюлозно шовкові рідкі шпалери

Не можна стверджувати, які рідкі шпалери краще, а які гірше. Всі їх види однаково якісні і відрізняються між собою лише декоративними властивостями.

Чому покупці віддають перевагу шпалерам «Стиль»

Серед усього розмаїття рідких покриттів різних торгових марок важливо вибрати дійсно якісні матеріали.
Компанія «Стиль» вже 10 років займається виробництвом рідких шпалер. За цей час ми неодноразово вдосконалювали рецептури сухих сумішей і отримали практично бездоганний склад. Наша продукція повністю протестована на міцність, витрату, колірну стійкість, унікальність текстури, стійкість до впливу зовнішніх факторів.

рідкі шпалери Стиль

Як результат, всі наші рідкі шпалери:

 • мають натуральний і безпечний склад;
 • відмінно маскують дефекти стель і стін;
 • доступні в широкій палітрі кольорів;
 • дозволяють створювати окремі візерунки і цілі картини;
 • володіють високими тепло і шумоізоляційні властивості;
 • добре переносять температурні коливання;
 • не втрачають первісний колір під впливом сонячного випромінювання;
 • піддаються легкому ремонту.

Як вибирати рідкі шпалери за кольором

Колір має велике значення в інтер'єрі. Покриття стін різних відтінків викликають різний емоційний відгук і створюють різний мікроклімат в будинку. Давайте розглянемо найактуальніші в сезоні забарвлення шпалер.

Бежеві відтінки - найбільш затребувані. Вони дуже популярні і в нашій країні, і на заході. У кімнаті з бежевими стінами ми відчуваємо себе спокійно і захищено.

бежеві рідкі шпалери

Не втрачає актуальності білий колір , але в цьому році користуються підвищеним попитом білі шпалери з вкрапленнями більш яскравих пігментів. Це ідеальний варіант для оформлення кімнат, вікна яких виходять на північну сторону.

білі рідкі шпалери

Помаранчеві покриття оживляють будь-який інтер'єр, роблячи атмосферу більш затишною. Недарма цей колір в інтер'єрі дуже люблять в похмурій Англії. Та й в наших широтах він набуває все більшої популярності.

помаранчеві рідкі шпалери

Отже, можна з упевненістю заявити, що питання, які рідкі шпалери краще, не зовсім коректний. Вибирати матеріал слід у перевіреного виробника з урахуванням умов його подальшої експлуатації і ваших особистих переваг.

Якщо ви хочете знайти по-справжньому якісні рідкі покриття, які на багато років прикрасять інтер'єр вашого будинку, звертайтеся в інтернет-магазин «Стиль» . Усі пропоновані нами матеріали сертифіковані належним чином, що свідчить про високий рівень їх якості.

Рекомендовані статті

Коментарі:

Коментарі:

Рейтинг

code